Facebook Twitter Instagram
Tuna Mobilya Logotel
Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapları

Mutfak dolabı ölçüleri standart olmamasından, yapı tarzlarında kiriş ve kolonların gizlenmemesi ve konutların bir çoğunda duvarların kesiştiği köşelerde farklı açıların olmasından dolayı hazır modüller bazı mutfaklarda uyumlu olmayabiliyor.

Bu sebeple mutfaklara göre ölçü alınarak istediğiniz modeli uygulayabilirsiniz. Mutfağınıza göre ölçü alınarak yapılan mutfaklar hazır modüllerle yapılan üretimden farksızdır. Burada modüller mutfağınıza göre şekillenir.

Firmamız Tuna Mobilya yaptıracağınız Mutfağın ölçüsünü alarak sizlere mutfak dolabı tasarımı sunacaktır. Bilgisayar programlarıyla mutfağınızın bitmiş halini üstelik üç boyutlu görme imkanınız var. Yapım aşamasına geçmeden önce proje üzerinde istediğiniz değişiklikler yapabilir ve istediğiniz değişiklikleri katabilirsiniz fakat yapıma başlandıktan sonra isteyeceğiniz değişiklikler firmayı zor durumda bırakacağı gibi size de ek bir maliyet getirebilir. O yüzden başta kesin karar verilmelidir. Renkler, model, fiyat ve montaj süresinde anlaşıldıktan sonra imalata geçilebilir.

Ev hanımları rahat edeceği bir mutfak ister, çünkü gününün büyük bir çoğunluğu mutfakta geçmektedir. Tuna Mobilya olarak müşterilerimizin isteklerini göz önüne alarak onlara konforlu ve kullanım acısından kolaylık gösterecek mutfak dolapları tasarlıyoruz.Şimdi de malzemeler hakkında bilgi verelim;

PVC kapak, profil kapak, laminat kapak veya İtalyan mutfak hangisini yaptırırsanız yaptırın gövdeleri suntalam veya mdflam olacaktır.

mutfak dolapları

Fotoğraflar