Facebook Twitter Instagram
Tuna Mobilya Logotel
Banyo Dolabı

Banyo Dolabı

Banyo Dolabı, Banyoda deterjan, sabun, ve diğer şeyleri koymak için bir dolaba ihtiyacımız vardır. Banyo dolabını istediğimiz boyutlarda ve istediğimiz malzemede bulmak ise zor olmaktadır. Önemli olan süreç ihtiyaçlarımızı ve kullanım yerinin tam belirlemesi sonrasındadır.

Sonradan yer sıkıntısı olmaması için banyodaki mevcut yerimizin boyutunu ölçmemiz şart. Banyo dolabının kaç raf olacağı, kirli sepeti olup olmayacağı gibi seçenekleri de önceden planlamamız gerekmektedir. 

Hazır banyo dolapları için her zaman alan mevcut olmaya biliyor. Eğer ki dolabı banyonun su almayacak bir yerine yerleştireceksek lake ahşap dolap tercih edebiliriz. Eğer ki su alacak bir bölgeyse, su aldığı takdirde lake dolaplar sudan dolayı deforme olacaktır.

Nem dahi lake dolapları zamanla bozmaktadır. Dolabınız uzun ömürlü olsun istiyorsanız PVC banyo dolabı tercih ediniz. PVC dolaplar suya karşı çok dayanıklıdır ve yıkanabilir. Pvc dolaplar daha hafiftir ve darbelere karşı çok çok dayanıklı değildir. PVC dolaplar pencerelerin plastikleriyle aynı malzemeden yapılmaktadır. PVC dolapları kırılmadığı sürece uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Her evin en dikkat çekici yeri, en güzel döşenmiş yeridir. Bu durum evlerimizin banyoları için de geçerlidir. Derli toplu, uyum içinde tasarlanmış bir banyo, içinde vakit geçirmekten zevk alınmasını sağlar.

Banyolarımızdaki her nesne gibi banyo dolabı da banyolarımızın önemli bir üyesidir. Her sabah kalktığımızda yüzümüzü yıkadığımız, makyaj yaptığımız ya da tıraş olduğumuz yer hem derli toplu olmalı, hem de göze hitap etmesi çok önemlidir. İşte bu nedenle banyo dolabı hayatımızın fark edilmeyen vazgeçilmezlerindendir. Bir banyo dolabı, tek başına bile zevklerimizi yansıtmaya yeter. Bazılarımız gelecekle ilgilidir ve modern tarzda bir banyo dolabı ister; bazılarımız ise geçmişten kopmamıştır ve evinin klasik mobilyalarına uygun bir banyo dolabı arar. Hem ekonomik olsun ve hemde işimi görsün diyorsanız Tuna Mobilya bu isteklerinize karşılık verebilir.
Bizimle iletişime geçin, size her konuda yardımcı olalım.

Fotoğraflar